The Pirates

Forum Sojuszu The Pirates


#1 25-08-2009 21:17:50

Lord Lucru

Administrator

Zarejestrowany: 23-08-2009
Posty: 29
Punktów :   

F1

Aby rozruszać trochę Hydepark, zakładam pierwszy temat o F1, jako że jestem jej fanem. Co myślicie o tym sezonie i o niespodziewanej zmianie kondycji teamów na jego początku (chodzi mi o wybicie się Red Bulla i dobry start Brown GP)? No i jak przewidujecie dalszą karierę Roberta? Czekam na odpowiedzi

Offline

 

#2 25-08-2009 22:55:14

Mariposas

Nowicjusz

Zarejestrowany: 25-08-2009
Posty: 3
Punktów :   

Re: F1

hehe...na temat F1 to wiedzialem wiecej w zeszlym roku, bo sledzilem wyscigi, ale w tym to juz troche mniej...byc moze przez zmiane pracy i zwiazany z tym brak czasu...a co do Roberta to szkoda, ze Schumacher powrocil, bo byla szansa, ze Robert trafi do ferrari...ehh...ale moze chociaz do ranault...

Offline

 

#3 03-10-2009 02:49:27

ranik

Nowicjusz

Zarejestrowany: 03-10-2009
Posty: 3
Punktów :   

Re: F1

Faktycznie Brawn trafil z dyfuzorem jak szostke w totka i troszke czasu minelo zanim reszta ich dogonila. Jak dla mnie zaluje ze BMW zrezygnowalo z prac nad KERS bo jak pokazuje przyklad Hamiltona w koncowce sezonu oplacalo sie pujsc ta droga. A co sie tyczy Roberta nie wiem co jest dla niego lepsze Renoult, Toyota czy zostac w nowo tworzonej stajni(moze taki nowy Brown na przyszly sezon?)W kazdym razie chcialbym zeby jego przyszly team traktowal go jako lidera i pozwolil mu na walke o najwyzsze pozycje i nie zrezygnuje w polowie sezonu jak BMW rok temu:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stomakrakow.pun.pl www.newlongjupl.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.pjwstk.pun.pl www.hogwart.pun.pl