The Pirates

Forum Sojuszu The Pirates


#1 26-08-2009 16:32:00

todorow

Gość

MTG Magic The Gathering

Myśle, że każdemu obiła się ta gra o uszy ale gra ktoś?

Ja posiadam talię czarna
chciałem ja oprzec  na samych zombiakach ale zostalem oszukany ... i narazie ciagle staram sie zbierac nowe zombiaki

pozdrawiam

 

#2 26-08-2009 17:17:16

Lord Lucru

Administrator

Zarejestrowany: 23-08-2009
Posty: 29
Punktów :   

Re: MTG Magic The Gathering

Mi się ta gra nie obiła o uszy . Napisz o niej coś więcej

Offline

 

#3 26-08-2009 17:31:28

EDI

Moderator

Zarejestrowany: 23-08-2009
Posty: 7
Punktów :   

Re: MTG Magic The Gathering

Może być ciakwe mój nauczyciel od angielskiego w to gra i na jakieś turnieje jeździ

Offline

 

#4 26-08-2009 17:50:29

todorow

Gość

Re: MTG Magic The Gathering

MTG to chyba najbardziej popularna gra karciana na świecie.... w klimacie fantasy (nie jestem jakims maniakiem tego gatunku, ale gra od samego poczatku mi sie spodobała)... nie wiem ile jest wszystkich kart ale na pewno bardzo duzo ;p... generalnie gra polega na pojedynkach... typu jeden na jeden, parami (im wieksza wyobraźnia tym wiecej opcji samej rozgrywki) gra jest bardzo dobrze przemyslana i rozbudowana karty podzielone sa na 6 typów... kazdy typ rozni sie od wczesniejszego: zielony-las, czarny-bagna, zółty-słońce, niebieski-wyspa  czerwony- wulkan(chyba ) i artefakty czyli karty uniwersalne, ktore pasuja do kazdego typu... karty dziela sie na czary, kreatury i landy-jakby pieniadze... dosyc ciezko jest wyjasnic sama gre...np moja byla wychowawczyni do dzisiaj nie moze jej pojać ;p hehe... najlepiej sprobowac

polecam

 

#5 26-08-2009 17:55:11

Lord Lucru

Administrator

Zarejestrowany: 23-08-2009
Posty: 29
Punktów :   

Re: MTG Magic The Gathering

Z gier karcianych to gram tylko w standardowe, w pokera, w makao itp. Natomiast w tą to raczej nie będę miał z kim spróbować, bo nikt z mojego towarzystwa w to nie gra

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newlongjupl.pun.pl www.hogwart.pun.pl www.pjwstk.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.stomakrakow.pun.pl